Jak zapłacić za testy on-line ZdamyTo zwykłym przelewem bankowym?WAŻNE!!! Najlepiej i najszybciej kliknąć w CENNIK w menu górnym następnie KUP TERAZ i na tablicy płatności wybierać przycisk ZAPŁAĆ (DOTPAY.PL), ponieważ przelewy dotpay są ekspresowe i gwarantują praktycznie automatyczną natychmiastową aktywacje dostępu do testów.

Jeśli Twojego banku nie ma na liście banków współpracujących z dotpay lub po prostu nie chcesz płacić za pośrednictwem dotpay możesz zrobić zwykły przelew z Twojego internetowego konta bankowego na nasze konto firmowe.

Dane do przelewu:

23 2490 0005 0000 4500 7904 9823

Nazwa i adres:
ZDAMYTO
ul. Mickiewicza 23
63-760 Zduny

Ważne! Tytuł przelewu: tylko własny adres e-mail lub numer ID użytkownika. Jak znaleźć swój numer ID użytkownika zdamyto na obrazku poniżej.

Ceny:
Testy z dostępem do wszystkich pytań jakie możesz spotkać na egzaminie. Wszystkie pytania można przeglądać po kolei w nauce działami lub ćwiczyć zestawy egzaminacyjne.
-> testy kat B ZdamyTo on-line:
18 zł - 90 dni
12 zł - 31 dni

-> testy kat A,B,C,D,T ZdamyTo on-line:
20 zł - 90 dni
15 zł - 31 dni

Polecamy także e-kurs z lektorem, czyli pakiet PEŁNA TEORIA ONLINE ZdamyTo z Gwarancją zdanego egzaminu teoretycznego !
Zobacz: http://www.zdamyto.pl/elearning/kat_b
Dostęp do pakietu, czyli e-kursu ZdamyTo oraz testów online z oficjalnymi pytaniami ujawnionymi przez ministerstwo w cenach:
38 zł - 90 dni
27 zł - 31 dniJak znaleźć swój indywidualny numer ID Użytkownika? Kliknij na ikonkę w prawym górnym rogu strony, ID to numer obok Nick:Pamiętaj, szybkie przelewy dotpay gwarantują praktycznie natychmiastową automatyczną aktywacje dostępu do testów. Jeśli decydujesz się na zwykły przelew aktywacja może trwać 1-2 dni robocze.
Dlatego najlepiej, aby to przyspieszyć wysłać nam potwierdzenie przelewu w PDF na adres e-mail zdamyto@gmail.com
Potwierdzenie przelewu w pdf możesz pobrać w historii swoich transakcji na każdym internetowym koncie bankowym.

Jak zapłacić za testy on-line ZdamyTo na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym?
Jeżeli nie posiadasz konta bankowego dostęp do multimedialnych produktów ZdamyTo możesz wykupić płacąc gotówką zlecając przelew na poczcie.

Prosimy wypełnić prawidłowo druk pocztowy według danych poniżej. Pamiętaj, że przelew pocztowy księguje się około 2 dni roboczych, jeśli nie chcesz tyle czekać, zrób zdjęcie lub zeskanuj potwierdzenie przelewu pocztowego i wyślij nam je na maila zdamyto@gmail.com

Dane do przelewu:

23 2490 0005 0000 4500 7904 9823

Nazwa i adres:
ZDAMYTO
ul. Mickiewicza 23
63-760 Zduny

Tytuł przelewu: Twój własny adres e-mail lub Twój numer ID Użytkownika w ZdamyTo

Twój numer ID znajdziesz w MOJE DANE obok Nick w nawiasie tutaj: http://www.zdamyto.com/user/account jeśli masz trudny e-mail szybciej znajdziemy Cie po ID

Kwota testy kat B ZdamyTo on-line:
18 zł - 90 dni
12 zł - 31 dni

Kwota testy kat A,C,D,T ZdamyTo on-line:
20 zł - 90 dni
15 zł - 31 dniBardzo ważny jest adres e-mail (którym się logujecie w ZdamyTo.pl) w tytule przelewu lub numer ID. Jeśli miną 2 dni od wpłaty na poczcie i nadal nie masz dostępu do testów koniecznie napisz do nas e-mail i załącz potwierdzenie przelewu (skan lub zdjęcie).

Polecamy także Multimedialny Podręcznik ZdamyTo z Gwarancją zdanego egzaminu teoretycznego ! Jest to zdecydowanie najnowocześniejszy i najlepszy podręcznik do nauki teorii i przygotowujący do egzaminu z teorii.

Zobacz: http://www.zdamyto.pl/elearning/kat_b

Razem taniej! Dostęp do E-kursu, czyli Multimedialnego Podręcznika ZdamyTo oraz testów online z dokładnie wszystkimi pytaniami z egzaminów państwowych w cenach:
38 zł - 90 dni
27 zł - 31 dni