E-kurs na prawo jazdy kat B

Najatrakcyjniejszy e-kurs w Polsce z setkami animacji zastąpi ci książkę ze szkoły jazdy lub może być wykorzystywany jako alternatywa dla wykładów. Teorii możesz się obecnie uczyć na własną rękę w domu. Nasz e-kurs pozwoli Ci zrozumieć wszystkie przepisy ruchu drogowego.

Pełna teoria

  • Ponad 500 animacji z sytuacjami w ruchu drogowym,
  • Lektor czytający dla Ciebie tekst,
  • Kontrola wyników i ćwiczenia sprawdzające,
  • Testy kategoria b (zestawy egzaminacyjne i nauka działami),
  • Kodeks drogowy z lektorem.

Pełne szkolenie na prawo jazdy przez Internet

Pełne szkolenie, które przygotuje Cię do egzaminu teoretycznego jest teraz możliwe przez Internet. Możesz uczyć się wygodnie gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dajemy Ci dostęp do nowoczesnego e-kursu oraz oficjalnych pytań z egzaminów państwowych. Ucząc się z nami opanujesz potrzebną Ci wiedzę korzystając z nowoczesnego kursu internetowego, a następnie sprawdzisz się rozwiązując aktualne testy. Tysiące kursantów już się przekonało, że nasza skuteczna metoda nauki przynosi oczekiwane rezultaty i daje gwarancje zdanego egzaminu za pierwszym razem!

Ważne! Pakiet pełna teoria to pakiet zbiorczy zawierający wszystkie nasze e-usługi do skutecznej nauki teorii, czyli e-kurs kat b, testy kategoria b oraz kodeks z lektorem. Pakiet pełna teoria to alternatywa pozwalająca zastąpić tradycyjny zestaw książki z płytą CD rozdawany w szkołach.

ZdamyTo - Twój multimedialny podręcznik

Wyobraź sobie podręcznik, w którym wiedza ekspertów podana jest przystępnie i ciekawie, który zawiera mnóstwo ruchomych ilustracji, a swoją wiedzę możesz sprawdzać rozwiązując mulimedialne ćwiczenia. Takim "podręcznikiem" jest właśnie e-kurs ZdamyTo.pl.