Testy na prawo jazdy ZdamyTo na androida to niesamowicie prosta i przyjemna w obsłudze aplikacja, która gwarantuje Ci skuteczne przygotowanie do egzaminu państwowego. Obecnie wszystkie pytania wykorzystywane na egzaminach państwowych są informacją publiczną i właśnie te wszystkie pytania są w aplikacji ZdamyTo.

  • wszystkie słowo w słowo te same pytania co na egzaminie państwowym,
  • dokładnie takie same filmy i zdjęcia,
  • prawidłowe odpowiedzi z uzasadnieniem.

Jak skutecznie przygotować się do egzaminu korzystając z naszej aplikacji?

W pełnej wersji aplikacji ZdamyTo na androida masz dostęp do dokładnie wszystkich pytań jakie występują na egzaminach państwowych.
Rozpoczynając naukę wybierz dowolny dział tematyczny. My zalecamy zacząć od początku, czyli po działu pierwszego.

testy na prawo jazdy android - lista działów pytania podstawowe

Po wyborze odpowiedniego działu przechodzisz do rozwiązywania testów. Zaznaczasz odpowiedź, którą uważasz za prawidłową i przyciskiem w prawym dolnym rogu przechodzisz do kolejnego pytania.
Ważne, gdy już przejdziesz do kolejnego pytania nie masz możliwości powrotu i zaznaczenia prawidłowej odpowiedzi.

testy na prawo jazdy android - widok pytania tak/nie

Pamiętaj! Jeśli chcesz skorzystać z funkcji „uzasadnienie i odpowiedź” zrób to dopiero po wyborze odpowiedzi, którą uznasz za prawidłową.
Jeżeli klikniesz „uzasadnienie i odpowiedź” przed wskazaniem prawidłowej odpowiedzi to pytanie zostanie uznane za niezaliczone i będzie trzeba do niego wrócić w kolejnej próbie.

testy na prawo jazdy android - widok uzasadnienia odpowiedzi na pytanie

Oczywiście możesz skorzystać z funkcji „uzasadnienie i odpowiedź” kiedy chcesz, jeśli dopiero zaczynasz naukę i nie znasz prawidłowej odpowiedzi. Pamiętaj jednak, że korzystanie z tej możliwości przed udzieleniem odpowiedzi aplikacja uzna za niezaliczenie tego pytania.

testy na prawo jazdy android - uzasadnienie pytania

W sytuacji, gdy nie uda Ci się prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania w podsumowaniu działu wyświetli się informacja, że dział jest „niezaliczony”. W takim przypadku masz możliwość sprawdzić prawidłowe odpowiedzi lub nacisnąć przycisk „Dalej” i spróbować zaliczyć dział ponownie.
Wybierając przycisk „Dalej” aplikacja wybierze dla Ciebie tylko te pytania z działu na które udzielono błędnej odpowiedzi.

testy na prawo jazdy android - podsumowanie pytań z działu

Po wyborze przycisku „Dalej” w podsumowaniu działu, którego nie udało Ci się zaliczyć aplikacja wybierze dla Ciebie ponownie dokładnie te pytania na które udzielono błędnej odpowiedzi lub nie udzielono jej wcale.
Tym sposobem powtarzasz każdy dział tak długo, aż uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

testy na prawo jazdy android - prawidłowa odpowiedź

W sytuacji, gdy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania poprawnie w podsumowaniu wyświetli się informacja „Dział: ZALICZONY”. Oznacza to, że na wszystkie pytania odpowiedź b yła poprawna. Masz możliwość jeszcze raz zobaczyć swoje odpowiedzi i uzasadnienia do nich, aby utrwalić ten dział lub możesz kliknąć „Dalej”, aby przejść bezpośrednio do działu kolejnego.

testy na prawo jazdy android - zaliczony dział

Po przejściu do kolejnego działu proces się powtarza. W pierwszej próbie wyświetlają się dla Ciebie wszystkie pytanie z tego działu natomiast w następnej już tylko te na które nie udało się odpowiedzieć w próbie pierwszej i tak długo, aż na wszystkie pytania odpowiesz prawidłowo.

testy na prawo jazdy android - odpowiedź na pytanie

Opracowany przez nas sposób nauki pozwala Ci przejrzeć po kolei dokładnie wszystkie pytania jakie możesz spotkać na egzaminie i co istotne te pytania które sprawiają Ci trudność powtarzasz częściej.
Zaliczając po kolei każdy dział masz pewność, że NIC nie zaskoczy się na egzaminie państwowym. Oczywiście jeśli chcesz działy możesz zaliczać dowolną ilość razy.

testy na prawo jazdy android - zaliczenie działu

Aby spokojnie przystąpić do egzaminu doradzamy zaliczyć po kolei wszystkie działy tematyczne najlepiej kilka razy. Ważne, aby na egzaminie państwowym nie spieszyć się i czytać dokładnie każde pytanie nawet takie które na pierwszy rzut oka pamiętamy jako proste.

testy na prawo jazdy android - widok listy działów

Jak użyć kuponu aktywującego dostęp do full wersji aplikacji? Zobacz film poniżej!

Ważne! Kupon z kodem dostępu do pełnej wersji aplikacji powinien pojawić się na Twoim profilu w ZdamyTo tutaj.